gęste włosy łysienie

Dr n. med. Dorota Wojnowska

Wykładowczyni akademicka. Zajmuje się dermatologią kliniczna i estetyczną.

Panią doktor cenimy za wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie dermatologii estetycznej. Udział w szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych daje nam pewność, że opracowany przez nas wspólnie suplement diety, będzie niósł realną pomoc w walce z łysieniem – problemem wypadających włosów kobietom na całym świecie.

Dr Dorota Wojnowska przez wiele lat pracowała zarówno na oddziale dla dorosłych, jak i na oddziale dziecięcym. Jej wiedza i charyzma sprawiają, że doskonale sprawdza się na stanowisku wykładowczyni z zagadnień kosmetologii, jak i dermatologii kosmetycznej na kursie estetyki lekarskiej prowadzonym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Wykłada również na kursach podyplomowych z zakresu dermatologii dziecięcej. W latach 2004-2011 r. wykładała dermatologię kosmetyczną na Wydziale chemii Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie (kierunek środki bioaktywne i kosmetyki).
Do roku 2009 była adiunktką w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zorganizowała również kurs z zakresu histopatologii skóry. W roku 1999 r. obroniła doktorat na temat zaburzeń immunofenotypu limfocytów T w chłoniakach pierwotnie skórnych z limfocytów T.