Recenzje i testy

Blog o pielęgnacji włosów

Szukasz porad, jak dbać o włosy? Sprawdź nasz blog o włosach, na którym znajdziesz porady, wskazówki, najnowsze trendy fryzjerskie oraz włosowe metamorfozy. Pielęgnacja włosów stanie się prosta i przyjemna!

Filter Blog

Na naszym portalu dla miłośników zdrowych, pięknych włosów znajdziesz włosowe porady, kosmetyczne nowości, konkursy, recenzje i wskazówki, jak postępować z włosami na co dzień. Stylizacja, pielęgnacja czy koloryzacja nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Jak dbać o włosy – porady ekspertów

Jak dbać o włosy średnioporowate? Jak obchodzić się z kręconymi włosami? Czego używać, jeśli mam włosy średnioporowate? Pielęgnacja będzie dla Ciebie łatwiejsza, jeśli zapoznasz się z artykułami na naszym blogu o włosach. Sprawdź sekcję “porady”, żeby poznać zasady dbania o włosy. W “Aktualnościach” znajdziesz kosmetyczne nowości oraz najnowsze nowinki ze świata włosomaniaczek. Z kolei “Recenzje i testy” to kategoria, w której publikujemy recenzje naszych produktów kosmetycznych, które są tworzone przez prawdziwe miłośniczki zdrowych włosów.

Nasze artykuły powstają we współpracy z fryzjerami, edukatorami wybranych marek fryzjerskich, trychologami i innymi ekspertami z zakresu pielęgnacji włosów. Czerpiemy z ich wykształcenia i wieloletniego doświadczenia!

Świadoma pielęgnacja a włosy – porady

Czym jest “świadoma pielęgnacja”? To stosowanie odpowiednich kosmetyków (dobranych do potrzeb włosów), suszenie i stylizacja wg określonych zasad, które są najlepsze dla Twoich włosów. Na naszym blogu o pielęgnacji włosów znajdziesz wskazówki, czym kierować się przy wyborze szamponu lub odżywki oraz jak poradzić sobie z rozjaśnianymi włosami czy zniszczonymi chemicznym farbowaniem.

W naszych artykułach znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące dbania o włosy niskoporowate, wysokoporowate i średnioporowate, a także najnowsze trendy fryzjerskie z zakresu koloryzacji czy strzyżenia. W kategorii “Aktualności” publikujemy także wywiady z fryzjerami i przedstawicielami marek fryzjerskich.

Włosowe metamorfozy – blog o włosach

Nasze czytelniczki chętnie dzielą się swoimi metamorfozami! Zobacz, jak zmieniły się ich włosy po stosowaniu produktów Bioelixire. Nasze produkty zawierają wyłącznie sprawdzone składniki, które zostały przebadane. Wiemy, że są skuteczne, ale dopiero efekty na włosach udowadniają, jak pozytywnie wpływają one na kondycję skóry głowy i gęstość włosów.

Jeśli sama korzystasz z serii Gęste Włosy i chcesz pochwalić się swoją metamorfozą, napisz do nas na biuro@bioelixire.com. W podziękowaniu otrzymasz od nas zestaw kosmetyków!