Metamorfoza Zuzy: efekt stosowania suplementu Bioelixire!

Włosowe historie

Metamorfoza Zuzy: efekt stosowania suplementu Bioelixire!

Moja pielęgnacja

Suplement

Bioelixire syrop Gęste Włosy

Szampon

(od stycznia 2022) Bioelixire szampon Gęste Włosy

Jakie są moje włosy?

Moja opinia o syropie Gęste Włosy to jednocześnie historia mojej walki o siebie. Wypadające włosy to temat, którego długo starałam się unikać. W młodszym wieku miałam bujną czuprynę, z której byłam bardzo dumna. Na początku nie mogłam zrozumieć czym jest mój problem – po prostu coś się zmieniło. Gdy już nie byłam w stanie ignorować faktu, że ilości w jakich włosy zostają na szczotce mogłyby być przekazywane na naturalne peruki postanowiłam przełamać barierę wstydu i poszukać pomocy. Zaczęłam od zmiany diety, masaży skalpu… Wydawało mi się, że widzę poprawę, ale po rozpuszczeniu warkocza wciąż zostawałam z garścią moich ukochanych włosów, które wypadły w ciągu dnia. Bałam się je czesać, a jednocześnie analizowałam każdy swój krok będąc pewną, że w jakiś sposób sobie szkodzę, że to moja wina.

Dlaczego kupiłam suplement Bioelixire?

W końcu znalazłam źródło moich problemów – niedoczynność tarczycy. Poza leczeniem choroby próbowałam różnych sposobów zatrzymania przerzedzania się włosów. Łykałam nawet po 5 tabletek dziennie, ale efekt nie był nigdy zadowalający. Wszystko się zmieniło gdy w moim życiu pojawił się syrop Bioelixire. Obejrzałam nagranie, w którym dr Wojnowska opowiadała o składnikach syropu Gęste Włosy i ich działaniu. Agrest indyjski (Amla) przekonał mnie najbardziej. O Amli już słyszałam, ale jak dotąd tylko o jej zewnętrznym zastosowaniu. Wewnętrzne działania przeciwzapalne i chroniące wątrobę przekonały mnie najbardziej, bo wiedziałam już, że moje łysienie (a włosy leciały tak, że bałam się, że naprawdę zostaną z łysą głową!) wynika z problemów zdrowotnych. Pozostałe działania tego jednego składniku wystarczyły, żebym zdecydowała się na zakup syropu. Reszty wykładu słuchałam z czystej ciekawości (nie żałuję, całość brzmiała coraz bardziej obiecująco), a butelka była już w drodze!

Bioelixire Gęste Włosy – efekty

Pierwszym efektem Suplementu Bioelixire Gęste Włosy było zmniejszenie wypadania włosów. Poczułam ulgę widząc, że udało mi się zatrzymać proces, którego tak się bałam. Nie ma jednak co się oszukiwać – po tygodniu zażywania suplementu nie miałam jeszcze dawnej burzy loków. Wiedziałam, że to nie sprint, a raczej maraton! Nie zrażałam się i dalej systematycznie brałam codziennie 7,5 ml suplementu. Gdy człowiek codziennie ogląda się w lustrze czasem ciężko dostrzec zmiany, ale nie zapomnę dnia, w którym zauważyłam, że moje włosy po umyciu są bardziej uniesione u nasady. Zbliżyłam się do lustra, włożyłam rękę we włosy i wtedy to zobaczyłam – mnóstwo baby hair!

Wcześniej unikałam przyglądania się włosom z bliska, a tym razem wywołało to u mnie wielką radość. Od tego momentu siegając po syrop Bioelixire uśmiechałam się do siebie. Nie pomijałam żadnej dawki. Baby hair rosły zaskakująco szybko, a “stare” włosy już tak nie wypadały. Co więcej! Mój przedziałek coraz mniej rzucał się w oczy, bo linia była dużo cieńsza, a włosy wokół nie przylegały płasko do skóry. Zanim skończyłam trzecią butelkę (zalecana jest kuracja 3-miesięczna, co przy 7.5 ml dziennie dawało mi mniej więcej jedno opakowanie syropu miesięcznie) już wiedziałam, że wprowadzenie Suplementu Gęste Włosy do mojej codziennej rutyny było świetnym pomysłem. Łysienie kobiet jest wstydliwe i rzadko poruszane, a ja na dodatek zmagałam się z trądzikiem wieku dorosłego. Syrop Bioelixire sprawił, że moja cera stała się jaśniejsza i mniej podrażniona. Zgodnie z wykładem dr Wojnowskiej suplement ma też działanie przeciwstarzeniowe – mam nadzieję zobaczyć ten efekt, a raczej nie zobaczyć szybkiego starzenia się mojej skóry.

Podsumowanie opinii o suplemencie Gęste Włosy

Jak dotąd jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkich obiecywanych skutków, które faktycznie widzę na swoim przykładzie! Dlatego recenzją syropu Gęste Włosy dzielę się nie tylko chętnie, ale też z nutą ekscytacji. Chcę żeby jak najwięcej osób przeżyło tę ulgę gdy przestają wypadać włosy. Zobaczyło odbicie w lustrze, z którego są szczerze zadowoleni! Moja opinia o suplemencie Bioelixire to moja historia ze szczęśliwym zakończeniem. Jestem przekonana, że każdy na taką zasługuje.

Zuta Lipowicz – aktorka filmowa oraz teatralna, wokalistka i modelka. Miłośniczka zwierząt i włoskich przepisów.

Przeczytaj również