Kto stoi za naszym produktem?

Nasz suplement opracowaliśmy w ścisłej współpracy z Dr n. med. Dorotą Wojnowską – specjalistką w zakresie dermatologii, która od dawna bada przyczyny wypadania włosów. Często zgłaszają się do niej kobiety dla których łysienie i wypadające włosy są codziennym problemem. Wspólnie znaleźliśmy rozwiązanie!
mniej niż 1 minuta czytania

Nasza wizja

Przy opracowywaniu preparatu kierowała nami jedna potrzeba: niesienie pomocy kobietom z problemem wypadających włosów. Nasza firma od lat tworzy produkty dbające o włosy od zewnątrz, wiedzieliśmy, że nadszedł czas by pójść o krok dalej. Pora by zadbać o porost włosów zdrowych i gęstych, a by to się udało, trzeba otoczyć opieką całe ciało! Składniki naszego suplementu wspomagają pracę organizmu, uzupełniają najważniejsze elementy i działają przeciwstarzeniowo!

3 minuty czytania

Wypadające włosy

Przyczyn przerzedzenia włosów jest wiele. Należą do nich między innymi stres, nieodpowiednia dieta, problemy metaboliczne, choroby tarczycy, czy niektóre leki. Dla kobiet łysienie, przerzedzenie lub utrudniony odrost to często duży problem i stres. Jest to sygnał, że w organizmie zachodzą niepożądane procesy. Dlatego warto zapewnić sobie wsparcie w walce z tym problemem i rozpocząć suplementację dobroczynnych składników.

2 minuty czytania

Opinia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Suplement diety Bioelixire został zaopiniowany przez zespół konsultantów z Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

mniej niż 1 minuta czytania

O naszych głównych składnikach słów kilka

Czyli co znajdziesz w naszym syropie i dlaczego Twój organizm będzie Ci wdzięczny za stosowanie Bioelixire Gęste Włosy. Dr Dorota Wojnowska opowiada fachowo i zrozumiale, bo wierzymy, że lepiej o siebie dbasz, gdy więcej wiesz.
Play Video