Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE

Staramy się, aby produkty, które wysyłamy do naszych klientów, spełniały najwyższe standardy, były starannie zapakowane i odpowiednio zabezpieczone na czas wysyłki. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymany przez Ciebie towar będzie wadliwy lub coś pójdzie nie tak w czasie realizacji zamówienia, oczywiście masz prawo do zgłoszenia reklamacji.

Procedura reklamacyjna

Zgłoszenie reklamacyjne należy przesłać drogą mailową na adres: biuro@bioelixire.com niezwłocznie po stwierdzeniu wady produktu. W wiadomości opisz dokładnie okoliczności zauważenia lub wystąpienia problemu wraz z datą, określ swoje oczekiwania (zwrot pieniędzy, wymiana produktu na nowy) i podaj swoje dane kontaktowe. Następnie wyślij towar na adres sklepu.

Odpowiemy na zgłoszenie w ciągu 14 dni kalendarzowych od jego otrzymania – w przypadku uznania reklamacji zwrócimy Ci koszty wysyłki.

ZWROTY

Dbamy o wysoką jakość produktów oferowanych w naszym sklepie. Jeżeli mimo naszych starań towar, który otrzymasz, nie będzie spełniał Twoich oczekiwań, masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni i zwrotu towaru, jeśli nie został on rozpakowany ani użyty. Koszty wysyłki ponosi kupujący.

Procedura zwrotu towaru

Zwrotu towaru zakupionego za pośrednictwem sklepu internetowego można dokonać w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia przesyłki. W tym terminie należy wysłać drogą elektroniczną na adres mailowy naszego sklepu: biuro@bioelixire.com oświadczenie o odstąpieniu od umowy, a także nadać przesyłkę – jeśli nie dotrze do nas przed upływem wyznaczonego terminu, poprosimy o dostarczenie dowodu jej nadania.

Zwrotu środków dokonujemy automatycznie przy użyciu takiego sposobu płatności, jaki został wybrany podczas zakupów, chyba że w oświadczeniu wyraźnie zaznaczysz, jaką formę wypłaty preferujesz. Zostanie ona zlecona, kiedy otrzymamy zwracany towar.

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji – możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie! Szczegóły dotyczące zwrotów i reklamacji zostały opisane w Regulaminie sklepu.